MODÜL BASKILARI, MODÜL KİTAPLARI, MEGEP MODÜLLER, MEGEP KİTAP ÇOĞALTIMI, MEGEP MODÜL ÇOĞALTIMIGOOGLE · T.C. NO SORGULA · SSK HIZMET DÖKÜMÜ · POSTA KODU SORGULAMA · KEY SORGULAMA · GMAIL · HOTMAIL · FACEBOOK · EMNIYET GENEL MÜDÜRLÜGÜ · I S K I
Anadolu Meslek ve Endüstri Meslek Liseleri
>>
 Bilişim Teknolojileri
>>
 Elektrik-Elektronik Tek.
>>
 Motorlu Araçlar Teknol.
>>
 Mobilya ve İç Mekan Tas.
>>
 Makine Teknolojisi
>>
 Metal Teknolojisi
>>
 İnşaat Teknolojisi
>>
 Tesisat ve İklimlendirme
>>
 Plastik Teknolojisi
>>
 Radyo Televizyon Tekn.
>>
 Metalurji Teknolojisi
>>
 Ayakkabı ve Saraciye T.
>>
 Kuyumculuk Teknolojisi
>>
 Endüstriyel Otomasyon T.
>>
 Gazetecilik Teknolojisi
>>
 Raylı Sistemler Tek.
>>
 Kimya Teknolojisi
>>
 Uçak Bakım Teknolojisi
>>
 Harita ve Tapu Kadastro
>>
 Biyomedikal Cihaz Tek.
>>
 Bahçecilik
>>
 Deniz Araçları Yapımı
>>
 Denizcilik
>>
 Müzik Aletleri Yapımı 

MODÜLLER
Değerli Öğretmenlerimiz,

 

Megep modülleri okullarımızda okutulmaya başlandığından beri Modül kitaplarını çoğaltıp TÜM TÜRKİYE'YE KARGO MASRAFLARI FİRMAMIZA AİT OLMAK ÜZERE ulaştırmaktayız.

Modüller 1. hamur kağıda dijital baskı makinalarında GÜNCELLİKLERİ megep sayfasından takip  edilerek basılıp, amerikan cilt (sırttan tutkallı) sistemiyle birleştirilerek kitap haline getirilmektedir. Diğer firmaların yaptığı gibi havuz sistemi ve stoktan gönderim kullanılmamakta  OKULUNUZA VE SINIFLARINIZA ÖZEL BASKI gerçekleştirilmektedir. Böylelikle bölüm öğretmenlerimizin  yıl içinde okutmak üzere seçmiş olduğu alanlara ait modüller basılarak kitap haline getirilmektedir.  

Amerikan cilt (sırttan tutkallı) yöntemi ile öğrencilerimizin dayanıklı modül kitaplarını eğitim-öğretim yılı sonuna kadar rahatlıkla kullanmaları sağlanmıştır. Öğrencilerinizin modülümü unuttum, bulamıyorum mazeretleri de ortadan kaldırılmıştır. Derslerin konu bütünlükleri de dikkate alınarak kitap olarak basılmış, öğrenciler tarafından işlenilmiş modüllere ulaşımda kolaylaştırılmıştır. Baskı sistemi olarak uyguladığımız digital baskı yöntemi sayesinde modüllerimiz içeriğinde bulunan resim, çizelge, tablo, yazı ve grafiklerin detayları kaybolmadan ayrıntılı bir şekilde baskısı gerçekleştirilmiştir. Bu baskı sistemi fotokopi yöntemine göre hem daha ucuz hem de ayrıntıları daha net bir şekilde ortaya çıkarmaktadır. Kaliteden hiçbir şekilde ödün verilmemiştir.

Dilerseniz modül kitaplarının kapaklarına okulunuzun logosunu yada resmini ücretsiz basmaktayız.

Modül Fiyatlarımızı incelemeden sipariş vermemenizi tavsiye ederiz. zamanında teslim edilmeyen modüller, eksik gelen kargolardan ve güncelleştirilmemiş modül baskılarından okul olarak mağdur olmamanızı istiyoruz. 2008-2009 / 2009-2010 / 2010-2011 / 2011-2012 eğitim-öğretim yılında 720 okula modül kitapları çoğaltımını başarıyla gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Sizleri de çalıştığımız okullar kervanına katmaktan mutluluk duyacağız. Sizlere daha iyi hizmet etmek için milli eğitim bakanlığına bağlı okullarımızda görev yapmakta olan teknik öğretmen ve idareci arkadaşlardan danışmanlık hizmeti almaktayız. Önerilerinizi de sabırsızlıkla bekliyoruz.

İddia ediyoruz ki bu kalitede, bu formatta, bu fiyata modül kitabı hiçbir yerde bulamayacaksınız.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okulunuza ayrılmış olan ödenekleri ihale kurallarına uygun olarak kullanabilmekteyiz. İhale evraklarını firmamız sizin adınıza hazırlayarak size ulaştıracaktır. Ödemelerinizi İş tesliminden 20-30  gün ileri tarihte çalışmalarımızdan memnun kaldığınız takdirde yapabilmektesiniz.

Siparişleriniz firmamıza ulaştığı andan itibaren GÜNCEL olarak basılmış modülleriniz 7 gün (1 hafta) içinde ücretsiz kargo ile size ulaştırılacaktır.

İstediğiniz takdirde örnek modül kitapçığı firmamız personeli tarafından yada kargo ile size ulaştırılacaktır.

Bu konuda beraber çalışma dileğimizle yeni başlayacak olan 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılının bütün öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyoruz.


ÖĞRETMEN HATTI
(0506) 461 75 30
 Example content image

A 5 - A 4 Ebadında
Renkli kapak ve cilt


Bakanlığın sitesinde mevcut (pdf) dosyalarını indirip okulda fotokopi ile çoğaltmak hem çok masraflı hem de zaman alıcı bir iş. Ayrıca cilt yapması zor olduğundan öğrencilerin elinde fotokopiler dağılıp gidiyor. Biz sizlere bu hizmeti son sistem fotokopi makinelerinde çoğaltarak sunuyoruz ve kitap haline getirerek teslim ediyoruz.

 

Bakanlığın genelgesine göre okullara gelen ödenekten faydalanabilirsiniz. Bu tutar yetmediği takdirde geriye kalan tutarı yine açıklanmış olan genelgeye uygun olarak okul aile birliğinden temin edebilirsiniz.

 
 

 

MODÜL BASKILARI, saglik meslek lisesi modülleri, hemsirelik modülleri, acil saglik hizmetleri modülleri, anestezi modülleri, radyoloji modülleri, tibbi laboratuvar modülleri, MODÜL KİTAPLARI, MEGEP MODÜLLER, MEGEP KİTAP ÇOĞALTIMI, MEGEP MODÜL ÇOĞALTIMI
Kız Meslek Liseleri
 
>>
 Çocuk gelişimi ve Eğitimi
>>
 Giyim üretim Teknolojisi
>>
 Tekstil Teknolojisi
>>
 Güzellik ve Saç Bakım H.
>>
 El Sanatları Teknolojisi
>>
 Fotoğraf ve Grafik
>>
 Gıda Teknolojisi
>>
 Yiyecek İçecek Hizm.
>>
 Hasta ve Yaşlı Hizm.
>>
 Seramik ve Cam Tek.
>>
 Sanat ve Tasarım
Ticaret Meslek ve Turizm Otelcilik Meslek Liseleri
 
>>
 Büro Yönetimi ve sekr.
>>
 Halkla İlişkiler ve Org.
>>
 Pazarlama ve Perakende
>>
 Muhasebe ve Finansman
>>
 Konaklama ve Seyehat h.
>>
 Eğlence Hizmetleri
>>
 Yiyecek İçecek Hizm.
Sağlık Meslek Liseleri
 
>>
 Acil Sağlık Hizmetleri
>>
 Anestezi ve Reanimasyon
>>
 Hemşirelik
>>
 Radyoloji
>>
 Tıbbi Laboratuvar
>>

 

 

 

 

 


 

 

 

  
 
Tüm hakları saklıdır. modulkitaplari.com